Tvorba vzdělávacího programu eAukční specialista a vzdělávání lektorů
  Informační stránky a dokumentace projektu č. CZ.1.07/3.2.07/02.0072 v rámci OP Vzdělávání pro konkurenceschopnostAtest od Ministerstva vnitra Společnost Sentinet se specializuje na realizace on-line elektronických výběrových řízení v oblasti institucí a firem, ve kterých upravuje možnosti nákupu a výběrových řízení Zákon o zadávání veřejných zakázek. Jedná se především o zdravotnická a školská zařízení, instituce financovaná z veřejných rozpočtů, firmy s účastí státu, krajů nebo obcí.

Společnost Sentinet s.r.o. vznikla oddělením samostatného e-bizového projektu od mateřské společnosti NAR marketing s.r.o. Využívá ověřený software PROe.biz vyvinutý mateřskou firmou a virtuální on-line e-businessové prostředí, přes které již bylo realizováno více než 21000 úspěšných on-line výběrových řízení.

certifikát ČSN BS 7799-2:2004 Mezi zákazníky společnosti patří např.: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Fakultní nemocnice v Motole,Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, Ústřední vojenská nemocnice Praha, Nemocnice Nové Město na Moravě, města Bruntál, Havířov, Most, Olomouc, Žďár nad Sázavou, Frenštát pod Radhoštěm a další.

Společnost Sentinet s.r.o. úspěšně zavedla systém managementu bezpečnosti informací a je držitelem certifikátu dokládajícího shody s požadavky ČSN BS 7799-2:2004. Tímto splňuje požadavky Zákona 137 a využívá ministerstvem atestovaný elektronický nástroj „PROe.biz“.