lettr upravená verze
   


Tvorba vzdělávacího programu eAukční specialista a vzdělávání lektorů 02/2012
projekt č. CZ.1.07/3.2.07/02.0072 v rámci OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost


Vážení příznivci e-aukcí!

Přinášíme vám nejnovější informace týkající se projektu „Tvorba vzdělávacího programu eAukční specialista a vzdělávání lektorů“. Celý projekt se po 2 letech trvání blíží svižným tempem úspěšně ke konci. Několika měsíční práce na studijních materiálech vzdělávacího programu eAukční specialista přinesla své výsledky - podklady k 5 vzdělávacím modulům (eAukční základy, eAukce na služby, eAukce na investiční zakázky, eAukce a zákon 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách a Dodavatelský marketing) jsou hotové. Dohromady přes 400 stran strukturovaných textů i grafiky Vás komplexně provede myšlenkou a praxí elektronických aukcí.
 • Technicko - vizuální podpora (šablony, e-learning)
  Při tvorbě studijních materiálů jsme se zaměřili také na další formy výuky, které by byly více interaktivní a docílily atraktivním a jednoduchým způsobem stejného výsledku jako klasické studium. Jako technicko - vizuální podpora materiálů Modulu 1 - 5 programu eAukční specialista tedy vznikly šablony e-aukčních případů, výukové videoklipy a e-learning (systém pro řízení výuky a zároveň možnost samostudia pro lektory dalšího vzdělávání), to vše k dispozici jednoduše přihlášením do webové aplikace.
 • Pilotní kurzy
  Realizační tým projektu „eAukční specialista a vzdělávání lektorů“ prezentoval prvním desítkám zájemců nové informace na odborných kurzech v Bruntále, v Havířově a v Ostravě. Na základě těchto setkání jsme získali zpětnou vazbu a hodnocení, které nás motivovali k dalšímu vylepšení vytvořených vzdělávacích materiálů.
 • Lektor eAukčního vyjednávání
  První oficiální lektorský kurz, který již neměl s pilotem nic společného, se odehrál na konci září přímo v sídle naší společnosti. Zúčastnilo se ho 8 osob ze soukromého i veřejného sektoru. Součástí programu byly také semináře na téma Prezentační a lektorské dovednosti a Andragogika realizované lektorem společnosti AHRA. Účastníkům pan Ing. Kazík prozradil všechny fígle a triky správné prezentace a jeho semináře se setkaly s velkým ohlasem.

  Do letošního kalendáře se zapíše ještě listopadový lektorský kurz, který je již zcela obsazen. Pro všechny ale máme dobrou zprávu. V následujícím roce připravujeme další sérii kurzů, o kterých budete předem informováni prostřednictvím e-mailu a webových stránek.